fbpx

ATA GYM


Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze tlačítko "Konzultace" a začněte na sobě pracovat. Nikdy nebyl lepší čas než teď!

Od 19.2.2024 začíná již druhé kolo úspěšného transformačního programu ATA HERO 12 -> více info zde.

Další termín výživové konzultace a InBody měření ve spolupráci s Fitness Institut již 20.2.2024 - Přihlásit se můžete přes "Rezervace" v sekci ,,AKCE”

ATA WELLNESS

FINSKÁ SAUNA
INFRA SAUNA
ODPOČÍVACÍ LAVICE
OCHLAZOVACÍ BAZÉNKY

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna pro očištění organismu a pokožky, uvolnění svalů a podpora dýchacích cest. V úterý pouze pro ženy, ve čtvrtek pouze pro muže, a zbytek dní společně. Vyberte si čas, anebo si rezervujte sauny pouze pro sebe.

INFRA SAUNA

Dopřejte si relaxaci, prohřejte a uvolněte vaše svaly. Kromě snížení bolestivosti svalů, přispívá infra sauna lepšímu spánku a lepšímu proudění krve v organismu.

OCHLAZOVACÍ BAZÉNKY

Ochlazovací bazének jako nabuzení před tréninkem či před prací? Dopřejte si vyšší hladinu energie a vyšší nabuzení. Probuďte své kognitivní schopnosti. Není nad to se opravdu „probudit“. V akademii máme 2 ochlazovací bazénky, zvlášť pro muže i ženy.

Dopřejte si wellness pro vaše fyzické i psychické zdraví

Nečekejte, až vás tělo donutí odpočívat. Dopřejte si načerpání nových sil a energie pro co nejlepší fyzické i mentální výkony, a předejděte tak naprostému vyčerpání.