fbpx

ATA GYM

AKCE členství 3+1 měsíc zdarma!

Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze nezávaznou konzultaci prostřednictvím tlačítka "Konzultace". Nejlepší čas pro to udělat změnu je právě teď!

Nadupaný seminář ,,Silová symbióza: Vzpírání, vlastní váha a stojky” už 15.6. u nás v ATA GYM pod vedením Petra Mutinského a Martina Šebka ! Přihlašte se ZDE !

PRONAJMĚTE SI PROSTORY ATA GYM

SEMINÁŘE, WORKSHOPY, NATÁČENÍ, ŠKOLENÍ NEBO COKOLIV DALŠÍHO !

VYUŽIJTE PROSTORY A VYBAVENÍ

Máme všechno vybavení, které k vašemu semináři či workshopu potřebujeme. Dostatek kvalitních olympijských os, specifických os, 5 vzpěračských platforem, spoustu jednoručních činek, gymnastických kruhů, hrazd, kladek a kardio strojů. 

45-2

SÁL S PROJEKTOREM

V případě potřeby je možné pronajmout i sál s židlemi, stoly a projektorem přímo sousedící s prostorem posilovny. Tato možnost se dá skvěle využít jako propojení teoretické a praktické prezetace. 

80

KAVÁRNA a OBČERSTVENÍ

Součástí prostoru posilovny je i kavárna s výběrovou kávou, suplementy a menším občerstvením. Po domluvě je také možné zařídít pro účastníky plnohodnotné jídlo v průběhu semináře a využít tak den na maximum.

gym-11

WELLNESS

Nabízíme také možnost využítí finské sauny, infra sauny a ochlazovacích bazénků během dne nebo jako příjemné zakončení celodenního semináře.

23 (1)

KAŽDÁ NABÍDKA JE TVOŘENA INDIVIDUÁLNĚ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE PROSÍM POPTÁVKU NA EMAIL info@atagym.cz NEBO VOLEJTE NA ČÍSLO +420 722 047 107