fbpx

ATA GYM


Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze nezávaznou konzultaci prostřednictvím tlačítka "Konzultace". Nejlepší čas pro to udělat změnu je právě teď!


První tréninkový kemp - ATA LADIES CAMP už v listopadu! Pro přihlášení klikni ZDE!

TRENÉRSKÉ STÁŽE

ATHLETIC TRAINING ACADEMY

Vzdělávací stáž teoretického i praktického rázu, kde se vám naši trenéři po celý den či dny věnují. Pozorujete tréninky sportovců a dalších klientů. V průběhu tréninků se trenérů můžete na cokoliv ptát a sledovat jak pracují. Dáte si skvělou kávu, svačiny, oběd, protein, můžete si u nás zacvičit a zajít do wellness. V mezičasech mezi tréninky si vás naši trenéři berou dle  témat na teorii a praxi. Získáte odpovědi na otázky, na které se již dlouhou dobu snažíte přijít, a uvidíte různé přístupy, které v praxi fungují. Naše stáže jsou po dobu 1, 3, nebo 5 dnů, kdy každý den se skládá z až 10 hodin.

IMG_9254

MÁTE ZÁJEM
SPOLUPRACOVAT?

Individualita

Nejprve nás kontaktujete, zavoláme si a řekneme si všechny informace na základě nichž domluvíme termín stáže. Naplánujeme si jednotlivá témata, na která se u nás chcete zaměřit a připravíme vám rozvrh celé stáže – tréninky s klienty, teorii i praxi.

Péče

Každý stážista dostává rozvrh na celý den dle jeho zvolených témat. Na starosti jej mají různí trenéři tak, aby se stážistovi dostalo maximální péče a odpovědělo se na všechny dotazy a problematiky. Zaměříme se na vše pro vás podstatné.

01-3

Praxe

Každý stážista má u nás podmínky jako všichni naši trenéři. Chceme, aby se v ATA GYMu cítil jako doma, aby se mohl na cokoliv zeptat a odnesl si informace, které chce. Stážista se účastní tréninků s běžnou veřejností a i s profesionálními sportovci, nahlíží do našich tréninkových plánů a systémů, organizace ATA GYMu a mnoho dalšího.  

28-2

Hodnota

Předáváme informace, které bychom sami kdysi jako trenéři ocenili. Kromě certifikátu ze stáže také obdržíte jakékoliv tipy, o které si řeknete. Dále získáte materiály a seznam doporučení na míru pro svůj další rozvoj.

IMG_9602

POSUŇTE SE
VE SVÉ TRENÉRSKÉ PRAXI