fbpx

ATA GYM


Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze tlačítko "Konzultace" a začněte na sobě pracovat. Nikdy nebyl lepší čas než teď!

Od 19.2.2024 začíná již druhé kolo úspěšného transformačního programu ATA HERO 12 -> více info zde.

Další termín výživové konzultace a InBody měření ve spolupráci s Fitness Institut již 20.2.2024 - Přihlásit se můžete přes "Rezervace" v sekci ,,AKCE”

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Spolupráce s výživovou poradnou Fitness Institut

ZLEPŠETE SVŮJ PŘÍSTUP K VÝŽIVĚ

Výživová konzultace zaměřená na vaše stravovací návyky, přístup k jídlu společně vyhodnocením vašeho složení těla a následná doporučení. Konzultace je o délce 1h na téma sportovní či běžné výživy, suplementace, nastaveného nutričního plánu a optimalizace výkonu skrze výživu. Konzultace je individualizována na základě požadavků klienta. Součástí konzultace může je i měření složení těla na přístroji InBody.

62-2

MÁTE ZÁJEM
O KONZULTACI?

Individualita

Výživa by se měla přizpůsobit vašim potřebám a životnímu stylu tak, abyste mohli udělat vše potřebné a přitom co nejlépe fungovat.

51

InBody měření

Interpretace výsledků měření ohledně analýzy vašeho těla. Společně se podíváme na podíl i hmotnost svalové i tukové hmoty a vyhodnotíme jednotlivé výsledky.

53

Výživové poradenství

Výživa není pouze o „dobrých“ a „špatných“ jídlech. Jde i o vnímání kvality, množství, frekvence a jaké cíle máme. Výživa by nás měla opravdu vyživovat a podporovat v našich mentálních i fyzických výkonech.

56

JEDINEČNÉ VÝSLEDKY
VYŽADUJÍ JEDINEČNÝ PŘÍSTUP

VÝŽIVOVÁ KONZULTACE

czk 1200,- 60 minut
  • Plně věnovaná pozornost
  • Nástroje, které můžete sami využívat
  • Diskrétnost a důvěra
  • Káva, voda a čaj zdarma
  • Možnost využít i fitness & wellness