fbpx

ATA GYM


Prázdniny jsou tu a s nimi více času investovat do sebe! Začněte cvičit 2x-3x týdně s trenérem pro co nejlepší kondici, zbavte se bolesti a posuňte své limity! Osobní lekce s proti trenéry objednávejte přes tlačítko "Konzultace".


První tréninkový kemp - ATA LADIES CAMP už v listopadu! Pro přihlášení klikni ZDE!

ATA CAFÉ

KAVÁRNA S POSEZENÍM
PROTEIN SMOOTHIES & COFFEE
PRE-WORKOUT & POST-WORKOUT MEALS
KOMPLETNÍ SUPLEMENTACE PRO TRÉNINK

RECEPCE

Učiňte první krok a poznejte atmosféru naší akademie. Na recepci vás přivítají milí a přátelští recepční, kteří vám rádi odpoví na jakékoliv vaše dotazy ohledně naší nabídky služeb či pokrmů.

BAR S OBSLUHOU

Rádi byste si dali svačinu, lehkou snídani či suplementaci po tréninku? Z naší nabídky si určitě vyberete to pravé pro vás. Máme pro vás nachystané sladké dezerty, slané sendviče či bagely, které pravidelně obměňujeme. Mimo jiné nabízíme širokou škálu proteinů, minerálů a dalších suplementů. 

POSEZENÍ

Chcete si odpočinout po tréninku, odeslat pár e-mailů nebo si jen vychutnávat zdravé pokrmy či lahodnou kávu? Posaďte se u nás a nasávejte atmosféru tvůrčího prostředí a komunity, kde lidé společně pracují na lepším já.

Výživa nejen jako palivo, ale i chutné zpestření dne.

Strava by nás měla vyživovat nejen fyzicky, ale i psychicky. Měla by být zdrojem energie, která nás podporuje při důležitých činnostech a pomáhá nám cítit se lépe.