fbpx

ATA GYM


Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze tlačítko "Konzultace" a začněte na sobě pracovat. Nikdy nebyl lepší čas než teď!

Od 19.2.2024 začíná již druhé kolo úspěšného transformačního programu ATA HERO 12 -> více info zde.

Další termín výživové konzultace a InBody měření ve spolupráci s Fitness Institut již 20.2.2024 - Přihlásit se můžete přes "Rezervace" v sekci ,,AKCE”

Stojka & flexibilita (Prague Handstand School)

Jedinečná spolupráce ATA GYM & školy stojek PragueHandstandSchool. Kurz Stojek & flexibility je zaměřen jak pro úplné začátečníky, tak pro středně pokročilé. Začněte svou cestu k naučení stání na rukách! Kurz je veden dle pečlivého programmingu metodiky školy PragueHandstand a zaštítěná profesionálním performerem a učitelem stojek Janem Jirákem. Posuňte svou stojku díky jedinečné metodice mnohem dále než se vám kdy snilo.

Cena za kurz o 16 lekcích - 5600,-

Termíny lekcí: 19.19., 26.9., 3.10., 10.10., 17.10., 24.10., 31.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12., 19.12.

ZAMĚŘENÍ LEKCE

FLEXIBILITA

Protahování tak, aby klouby nebyly pouze volné, ale také pevné a zdravé

BALANC

Naučte se balancovat v prostoru a překonávat zprvu neřešitelné překážky

KOORDINACE

Efektivně propojte svalové řetězce a využijte sílu celého těla

SÍLA

Vybudujte svaly o kterých jste ani nevěděli, že je máte

O trenérovi

Petr Mutinský

Petr je ATA GYM hlavní trenér se zaměřením na kalistheniku, flexibilitu a stojky. Neustále se vzdělává v oblasti posilování s vlastní vahou, ale také v oblasti mindset koučinku. Mimo posilovnu studuje magisterský obor psychologie.

O lekci

Kurz stojky a flexibility je zaměřen na naučení se stojek od těch nejzákladnějších inverzí až po pokročilé. Díky jedinečné metodice PragueHandstand se může stojku naučit opravdu každý. Během kurzu se kromě balancování naučíte i novým cvikům a celé tělo komplexně protáhnete a posílíte.