fbpx

ATA GYM


Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze nezávaznou konzultaci prostřednictvím tlačítka "Konzultace". Nejlepší čas pro to udělat změnu je právě teď!


První tréninkový kemp - ATA LADIES CAMP už v listopadu! Pro přihlášení klikni ZDE!

Kalisthenika:
Posilování s vlastní vahou

Kurz Kalistheniky je zaměřen na posilování s vlastní vahou jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Začněte svou cestu k naučení se širokého zásobníku cviků posilování s vlastní vahou a získejte výsledky! Kurz je rozdělen do několika tréninkových bloků, co 3 týdny se mění programming. Součástí lekce je sledování progresu formou tréninkových deníků a samotného tréninkového plánu. V ATA GYM je navíc pro účastníky kurzu možnost využít proteinu, kreatinu, kávy či infrasauny, které jsou v ceně kurzu.

Cena za kurz o 4 lekcích - 1600,- (začátek 4. června 2024 & závěr 25. června)
Cena za kurz o 8 lekcích - 3000,- (začátek 2. července 2024 & závěr 23. července)

Termíny lekcí:
červen: 4.6., 11.6., 18.6., 25.6.
červenec: 2.7., 9.7., 16.7., 23.7.

ZAMĚŘENÍ LEKCE

KONTROLA

Naučte se kontrolovat vlastní váhu v různých pozicích

STABILITA

Získejte lepší rovnováhu a vytvořte si silné základy

SÍLA

Získejte funkční sílu, která je přenositelná

KOORDINACE

Naučte se nové věci a poznejte své tělo

O trenérovi

Petr Mutinský

Petr je ATA GYM hlavní trenér se zaměřením na kalistheniku, flexibilitu a stojky. Neustále se vzdělává v oblasti posilování s vlastní vahou, ale také v oblasti mindset koučinku. Mimo posilovnu studuje magisterský obor psychologie.

O lekci

Kalisthenika je zaměřena na cviky s vlastní vahou, ale částečně budeme využívat i různých pomůcek. Naučte se efektivně hýbat svým tělem, skákejte do výšky i do dálky, naučte se dřepy na 1 noze, shyby, dipy, kliky a nové cviky na kruzích, hrazdách a bradlech.