fbpx

ATA GYM


Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze tlačítko "Konzultace" a začněte na sobě pracovat. Nikdy nebyl lepší čas než teď!

Od 19.2.2024 začíná již druhé kolo úspěšného transformačního programu ATA HERO 12 -> více info zde.

Další termín výživové konzultace a InBody měření ve spolupráci s Fitness Institut již 20.2.2024 - Přihlásit se můžete přes "Rezervace" v sekci ,,AKCE”

Kalisthenika:
Posilování s vlastní vahou

Kurz Kalistheniky je zaměřen na posilování s vlastní vahou jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Začněte svou cestu k naučení se širokého zásobníku cviků posilování s vlastní vahou a získejte výsledky! Kurz je rozdělen do několika tréninkových bloků, co 3 týdny se mění programming. Součástí lekce je sledování progresu formou tréninkových deníků a samotného tréninkového plánu. V ATA GYM je navíc pro účastníky kurzu možnost využít proteinu, kreatinu, kávy či infrasauny, které jsou v ceně kurzu.

Cena za kurz o 16 lekcích - 5600,-

Termíny lekcí: 9.1., 16.1., 23.1., 30.1., 6.2., 20.2., 27.2., 5.3., 12.3., 19.3., 26.3., 9.4., 16.4., 23.4. 30.4., 7.5.START OD 9.1.2024

ZAMĚŘENÍ LEKCE

KONTROLA

Naučte se kontrolovat vlastní váhu v různých pozicích

STABILITA

Získejte lepší rovnováhu a vytvořte si silné základy

SÍLA

Získejte funkční sílu, která je přenositelná

KOORDINACE

Naučte se nové věci a poznejte své tělo

O trenérovi

Petr Mutinský

Petr je ATA GYM hlavní trenér se zaměřením na kalistheniku, flexibilitu a stojky. Neustále se vzdělává v oblasti posilování s vlastní vahou, ale také v oblasti mindset koučinku. Mimo posilovnu studuje magisterský obor psychologie.

O lekci

Kalisthenika je zaměřena na cviky s vlastní vahou, ale částečně budeme využívat i různých pomůcek. Naučte se efektivně hýbat svým tělem, skákejte do výšky i do dálky, naučte se dřepy na 1 noze, shyby, dipy, kliky a nové cviky na kruzích, hrazdách a bradlech.